סיפורי מוענקות

הרשמו לרשימת התפוצה

קבלו עידכונים על פעילויות קרן דפנה

מערכת דיוור אלקטרוני  - אקטיבטרייל
image-inner-pages2

ארגוני נשים מובילים שינוי חברתי

 אנו שואבות השראה רבה ולומדות כל הזמן מהמוענקות שלנו ומעודדות אותן לתעד את עבודתן. הנה כמה מהסיפורים על העשייה המרתקת המתאפשרת הודות לתמיכה שלנו:

שוות - המרכז לקידום נשים בזירה הציבורית שוות הדס בן אליהו

שוות - המרכז לקידום נשים בזירה הציבורית, הוקם מתוך מחויבות לרעיון של הטמעת חשיבה מגדרית (gender mainstreaming) כאסטרטגיה כוללת. המרכז שם לו למטרה לקדם את מעמדן הדמוקרטי והאזרחי של נשים מקבוצות שונות.

להמשך הסיפור

מהפך-تغيير מהפך-تغيير פידא טבעוני אבו-דבאי ושרית לארי

עמותת מהפך-تغيير היא ארגון יהודי-פלסטיני, פמיניסטי, לשינוי חברתי דרך חינוך והעצמה קהילתית, הפועל למען שוויון הזדמנויות וצמצום פערים חינוכיים וחברתיים. החזון של מהפך-تغيير הוא חברה צודקת,  בה שורר שוויון הזדמנויות סוציו-אקונומיות וחינוכיות לכולם ולכולן, ובה מרחב אזרחי פעיל, דמוקרטי וחזק.  

להמשך הסיפור

קולך - פורום נשים דתיות קולך חנה קהת

תנועת 'קולך - פורום נשים דתיות', נוסדה במטרה להוביל שינוי חברתי ותודעתי בנושא שוויון מגדרי בקהילה הדתית בישראל. חלק מיעדיה הם להחדיר למיינסטרים נושאים כגון שיח פמיניסטי, הדרת נשים ומסורבות גט. להפיץ את ערכי השוויון והכבוד ההדדי, לפעול לשוויון הזדמנויות לנשים בתחום הציבורי, לקדם את זכויותיהן בספירה הדתית וההלכתית ועוד.

להמשך הסיפור

נשים נגד אלימות נשים נגד אלימות עאידה תומא-סולימאן

עמותת "נשים נגד אלימות", ארגון פמיניסטי ועמותה לשינוי חברתי אשר פועלת למען קידום מעמדן של הנשים הערביות בישראל; העמותה רשומה כדין במשרד הפנים משנת 1992. העמותה נוסדה על ידי קבוצת נשים ערביות חלוצות, ביניהן עובדות סוציאליות, עורכות דין ופעילות בארגוני נשים.

 

להמשך הסיפור