תימכו בקרן דפנה

השקעה בקרן דפנה מאפשרת לך לתמוך במגוון רחב של פרוייקטים לקידום נושאי נשים בישראל בכל המגזרים ובמגוון נושאים

לתרומה לחצו כאן

19.09.2017 /

למה אנחנו מתכוונים כשאנחנו אומרים גבריות רעילה?

גם גברים נפגעים מהפטריארכיה. אמן הקומיקס לוק האמפריז מסביר ומדגים ברגישות כיצד, ומה עלינו לעשות כדי להמנע מהרעילות הזו. תרגום מאנגלית: דניאל גורי דה-לימה.

לקריאת הכתבה המלאה

קרן דפנה

פילנתרופיה פמיניסטית בישראל

קרן דפנה נוסדה בשנת 2003 ע"י פרופסור דפנה יזרעאלי ז"ל, חוקרת, פעילה ופילנתרופית פמיניסטית, במטרה לקדם שוויון מגדרי וזכויות נשים. אנו מאמינות כי השתתפות פעילה של נשים ממגוון של קהילות תורמת לכינונה של חברה טובה, פלורליסטית וצודקת יותר ומאמינות כי השקעה בנשים היא השקעה אסטרגית בקהילה והחברה כולה.

למידע נוסף על הקרן

 

למידע נוסף על פרופ' דפנה יזרעאלי

dafna-izraeli

נשים מספרות שינוי

מהפך-تغيير/
מהפך-تغيير
ראיון עם פידא נערה אבו-דבאי ושרית לארי, מנכ"ליות שותפות בעמותת מהפך-تغييرעל האתגרים שבניהול משותף בקהילה דו לאומית ועל האפשרות לסולידריות בין הפריפריה היהודית והפלסטינית בישראל.
מרכז מדיה נשים/
מרכז מדיה נשים
המרכז נוסד כדי לתת מענה מקיף לבעיית הייצוג והמגוון של נשים באמצעי התקשורת השונים ועל ידי כך בחברה הישראלית כולה. המרכז אשר פועל בין היתר כ"האב" דיגיטלי, שם לעצמו מטרה לשנות את השיח באמצעי התקשורת שיהיה מכבד, מגוון ושיווני יותר…
רמדאן נשי/
פוליטיקלי קוראת
פרוייקט מיוחד של "פוליטיקלי קוראת" בשיתוף קרן דפנה, לרגל חודש הרמדאן (יוני-יולי 2016): סדרת פוסטים על נשים מוסלמיות פורצות דרך, אמיצות ומשנות מכל תחומי החיים, שכתבו נשים נפלאות, יהודיות וערביות.